Ne JeMi Mė Tė MiReT.
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Rregullat e Forumit&Ndihme

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat E Forumit

Ketu Mund Te Lexoni Rreulloren E Forumit
Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Thu Jun 28, 2007 4:15 pm
Admin Rregullat e Forumit
Asnjė mesazh i ri

Ndihme

Ketu Mund Te Kerkoni Ndihme
Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Thu Jun 28, 2007 4:08 pm
Admin Lexo Para Se Te Postosh Temen

Prezantime,Urime,Pershendetje

 
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje

Ketu mund te beni pershendetje.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
47Tue May 27, 2008 12:11 am
Admin Hi
Asnjė mesazh i ri

Urime

Uroni shoqerin tuaj Per CDo Feste.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
45Mon Apr 14, 2008 9:16 pm
TaNi Urime
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Ketu Mund Te Prezantoni Veten Tuaj Ne Forum.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
1422Tue May 27, 2008 12:13 am
BoBi Marj Se u gjetaaaa!!!

Arti&Kultura

 
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Moderatorėt: TaNi, BliNi
12Wed Jul 04, 2007 1:04 pm
BliNi Doreshkrime te vjetra te gjuhes shqipe. Gjon Buzuku (1555)
Asnjė mesazh i ri

Moda Dhe Estetika

Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Tue Jul 03, 2007 4:00 pm
Mr_BliNyY Gjithcka per Bukurine femerore/mashkullore
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina

Ketu Mund Flisni Mbi Recetat Dhe Kuzhinen Shqiptare e Te Huaj.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Tue Jul 03, 2007 4:04 pm
Mr_BliNyY Kuzhina Shqipetare,Recetat.

Tema Shoqerore

 
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqerore

Moderatorėt: TaNi, BliNi
46Wed Aug 29, 2007 4:09 am
ona diskutime shoqerore
Asnjė mesazh i ri

Jeta E Perditshme

Moderatorėt: TaNi, BliNi
34Mon May 12, 2008 2:08 am
ervis si e kaloni kohen e lire

Computers

 
Asnjė mesazh i ri

Software

Ketu Mund Te FLisni Mbi Software
Moderatorėt: TaNi, BliNi
00
Asnjė mesazh i ri

Hardware

Ketu Mund Te Gjeni Informacion Dhe Te Kerkoni Ndihme Mbi Hardware
Moderatorėt: TaNi, BliNi
00
Asnjė mesazh i ri

Driver

Ketu Mund Te Mbi Driver-at
Moderatorėt: TaNi, BliNi
00
Asnjė mesazh i ri

Sistemet Operative

Windows,Linux,etj.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
22Wed Feb 20, 2008 10:01 pm
Admin Windows VistaXP Ultimate SP3 2007
Asnjė mesazh i ri

Internet/Rrjete

Moderatorėt: TaNi, BliNi
12Mon May 12, 2008 1:42 pm
ervis Internet Explorer - Opera - Mozilla Firefox - Safari 3.1.1

Sport

 
Asnjė mesazh i ri

Boks

Ketu mund te flisni per boksin.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
12Sat Jun 30, 2007 4:40 am
ona Lexo para se te postosh
Asnjė mesazh i ri

Sporti Shqiptar

Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Tue Jul 03, 2007 4:21 pm
Simpatiku_Kukes Rreth Sportit Shqipetar
Asnjė mesazh i ri

Formula 1

Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Tue Jul 03, 2007 4:26 pm
Simpatiku_Kukes Tė gjithė tifozėt e Formula 1.
Asnjė mesazh i ri

Futboll

Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Tue Jul 03, 2007 4:31 pm
Simpatiku_Kukes Futbollistet.

Forumi

 
Asnjė mesazh i ri

Forumi

Ketu Mund Te Jepni Mendimin Tuaj Per Forumin tone
Moderatorėt: TaNi, BliNi
12Sat Jun 30, 2007 3:50 am
ona Lexo para se te postosh
Asnjė mesazh i ri

Proxy

Ketu do te gjeni proxy te ndryshme.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
00
Asnjė mesazh i ri

Chat-i

Ketu Mund Te Flisni Mbi Chat-in.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
00

Muzika-Shqiptare&Boterore

 
Asnjė mesazh i ri

Kengetaret Shqiptare

Ketu Mund Te Flisni Per Kengtaret Shqiptare!!!
Moderatorėt: TaNi, BliNi
00
Asnjė mesazh i ri

Muzika-Boterore

Ketu mund te flisni per muziken boterore.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Sat Jun 30, 2007 4:18 am
ona kengetari me i perferuar
Asnjė mesazh i ri

Muzika-Shqiptare

Moderatorėt: TaNi, BliNi
22Sat Jun 30, 2007 4:16 am
ona titull kengesh qe pelqeni shume

Kerkesa

 
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa Per Mp3,Kenge

Ketu Mund Te Kerkoni Kenge Te Llojeve Te Ndryshme.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
12Mon May 12, 2008 10:50 pm
ervis Linke Per Muzik,Mp3.
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa Per Video

Ketu Mund te Beni Kerkesa Per Video.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Sun Jul 01, 2007 10:45 am
BliNi Linke Per Video Clips.
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa Per Scripte

Ketu Mund Te Kerkoni Scripte.
Moderatorėt: TaNi, BliNi
1113Wed Jul 04, 2007 5:03 pm
BliNi [[K]uKsJaNi [S]cript 100% Shqip By:[KuKsJaNi]

Teme E Lire

 
Asnjė mesazh i ri

Teme E Lire

Moderatorėt: TaNi, BliNi
00

Koshi I Mbeturinave

 
Asnjė mesazh i ri

Koshi I Mbeturinave

Moderatorėt: TaNi, BliNi
11Sat May 31, 2008 10:33 am
Beko ProXy te Dates 31.05.2008 (Socks 5)
MiRe Se ViNi Ne AnGeL-FoRuM Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 81 artikuj
Forumi ka 55 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri truvolit
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 55 mė Tue Aug 13, 2019 2:13 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur